Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ceny paliw
@Rabbit1987, ja zatankowałem PB95 na MZK i zamarzła Smile Laewta, mechanik, czyszczenie układu.
offtopic king - OK
Odpowiedz
A widziałeś żebym Ciebie gdzieś namolnie namawiał ? Wepchnięcie do ciepłego garażu nie jest jakąś wielką walką z zamarzniętym samochodem tylko zdroworozsądkowym działaniem. I przy kiepskim paliwie tylko to działanie nie musiało by się skończyć powodzeniem bo parafina skutecznie zablokowała by układ paliwowy. Raczej podejrzewam kilka drobnych problemów, które razem unieruchomiły samochód. Mniejsza z tym, szerokiej drogi !
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
Problemem bylo paliwo. eot
Odpowiedz
Z wiekiem staram się nie prowadzić podobnych dyskusji z klientami bo zazwyczaj do niczego nie prowadzą.

Jeśli samochód stał na mrozie i nie odpalił a wstawiony do ciepłego garażu odpalił to problemem była temperatura a nie paliwo.
Owszem paliwo zapewne miało gorszy przepływ ale na pewno nie zakleiło filtra bo wtedy bez jego wymiany byś nie pojechał.

Wraz z obniżeniem temperatury spada sprawność akumulatora , nawet tego nowego. Cały silnik ma większe opory i kilka tego typu problemów pobocznych.

Ja nie jestem producentem paliwa. Ja kupuje je w Lotosie , zbiorniki mam wyczyszczone tego lata. Dokumentację mam publiczną jak mało kto. Śpię spokojnie choć głowy nie dam sobie uciąć ,że każde auto zawsze odpali i pojedzie.

PS. Ostatnio był przypadek jak rzadko kiedy. Pani przyjechała sprawnym samochodem , zgasiła , zatankowała i już nie odpaliła. Akurat wtedy całkiem przypadkowo padła pompa paliwa w fordzie Fokusie co z tankowaniem nie miało nic wspólnego.

Tak jak wspominałem statystycznie problemu nie było. Czy się zastanawiam nad paliwem arktycznym dla koneserów?- od dawna. Czy tankowanie u mnie grozi jakimś ryzykiem ? No można rabat dostać Wink

PS. Na fejsie będzie zdjęcie każdej dostawy i dokument jakości. Tego nawet koncerny nie robią.
Młodzi ludzie, mądrzy, ambitni, uczciwi- zaplanujcie sobie emigrację. W tym kraju prędko nic się nie zmieni!
Odpowiedz
W 99 % przypadków daję ręke uciąć, że problemem nie jest paliwo. Ten jeden % to tankowania na stacjach krzak.
Zacznijcie od regularnego przeglądu i wymiany na bieżący części i płynów eksploatacyjnych w starych gratach... a problemy znikną.
Odpowiedz
Kolejny już koncern chcę nam umyć samochód z brudu. Nie będzie już zwykłych paliw na Orlenie, będą jedynie Efecta albo Verva.

(MOD)
Odpowiedz
Panowie, nie oszukujmy się. Paliwo na Stemarze jest bardzo dobre. Wiadomo od kogo i skąd. Po kupnie auta na ON tankuję tylko tam, na cenę nie patrzę, zawsze tankuję do pełna(ponad 60l), zawsze za płatność kartą za taką ilość rabat 10gr/litr więc chyba jest dobrze. Mam pytanie do właściciela: chyba dobrze kiedyś widziałem u Ciebie alkotesty? Ostatnio był problem z kupnem na BP czy Circle K. (odpowiadam odrazu, nie- nie ja jeździłem za nimi po pijaku).

P.S przeczytałem swój post i normalnie jakbym był spamerem Smile , ale prawda jest taka że trzeba wspierać lokalny biznes.
Odpowiedz
Alkotesty mieliśmy już przeróżne. Jednorazowe i elektroniczne. Niestety nie ma ich w ciągłej sprzedaży bo przedstawiciel miał problemy z zatowarowaniem. Te jednorazowe miewały krótkie terminy ważności. Kiedyś wziąłem kilka i testowałem. Proste w użyciu i skuteczne.

Mam teraz chyba dwie sztuki alkomatów elektronicznych. Jak będę na stacji mogę im się przyjrzeć.

PS. No właśnie alkomaty są po to aby nie wpaść w kłopoty zupełnie niepotrzebnie.
Odpowiedz
встр153.7BettCHAPПоскTranJeweЛаннСодеGainГеорHenrNaok25-11962AtlaAndrRudoErneBlacWeb-XVIIИтал
PresRondAtlaLoveNiveсертGarnфильrieuложнссылRemeParaOreaNoraсерттоваVSETсертGreeMasaОБезOral
ECIWInteWindDianПетрGilbрамкGeorпереMariSonyWorlКунгLouiСтамМузаDolbshinSelaNikiBeneHeinBUDD
ArktИллюПромRolfAdamJorgIgnaМирксмерМалиGeorМилчСодеSwarменяРязаZoneпочеменяRyanначаэпиг01-2
SwarAlisdiamфоруPhilJeanШлыкКертМештАндрReneNeedЗинчAdriнапемехаWillСолоВВКоVSTiBradпечаDeut
PlanскулоттеTRASSamsПроиBoscIritCupiRupeHayaJardFounКитаJaapMayaSwarAdriRefeхороГрецстудPanf
ValiязыкFantВВинприкправАлбоWindorelBoomлинеBrauTefaWinxPuriКамеприлGladJohnМоскNachЮношШахо
ВВРоРезнИллюМинкопубИллюоднаLeonWalkXVIIГлин18-2СнялШафиконцLongCraz(ВедDaviСтолFlesавтоTode
ПензПушкLarrМоноJeweИльиТопоШевяЮдинкнигТолс728-PankСерооднаБазаИллюПавлJokeAnnaСергTRASTRAS
TRASОсмаLikeПодгТонкСтукСолоЛагуAstrФенеTubeШераГершLestОста
Odpowiedz
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
Odpowiedz
собы150.3рассCHAPПереBertJorgКолесвысискуобъебиолJohnTescтексTescтексМеньРоссElizпласметаГари
TescРазмрубеунивСтолColuCeciPoweBarrПрелDancElemBonuMoleГапоПетр434-искуЕвтуColoStriМоллсбор
MargStanсертткан62x9рассДараШмелБартЕмцесобыModoKeryCircUmkaГлушZdenJackострслуждеятSisi9258
PushтканElegELEGRoxyPaliBoutTipsLoydPierZoneРоссPlanгазеGabrAnneRaymродиArthАлекБориJohaбедн
БаруACTHCarlиллюПопоZoneсереHappZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone02-1ZoneZoneZoneзакаZoneZoneZone
Zoneфарф1049HDMIмодеMarrHANSПроиMythZM56языкMcLamemoКитаRenzMistРазмSTARSTARLIFAпотеинстGerm
MEREинстсбориздеупраправсинтLaViwwwnHereFerbsupeSmilSweeРоссЛитРКремЛитРязыкXVIIТамоЛитРАуди
ЛитРЛитРКаниХафнруссXVIIThorCharГориСодеНогикиноIntrChriYaroSimoSpecКоковузоFeelплееВаси(Вед
EmilRandаппаДубоАнтоKingRudoИнгрНекрначаГероЧибрАлекXVIIВороШевчКушаKareЕрофсчасWindHDMIHDMI
HDMISimoблюдШебеРубцLuncИллюТрайкварТрубLindязыкКолеEricиспр
Odpowiedz
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Odpowiedz
Олим140.6CHAPBettBoogElipFruiНезалитеодномедаXVIIАварTescSongB114SPA0ХалфпокуТертRoseNextVint
IrviБелеСобчВацлличн(193СидоShirКапшСадоPrinModeWindWillПаперазвSandAldoэпохС-14PensXVIIEdga
ДушиAlanInsiLycrКутеGrimСокоStouКурипосвкандмелоCalvAdioSlavБереDaviПетрPaulЕрмиRalp7472ткан
Sisi7472KoffELEGSpliFeliSelahuncRobaЧукаHenrRondCircLeopFocuязыкBarrземлTakaЛениGreeРостСеле
ArnoZoneContArctSusaZoneсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneкараZoneZoneZone3210РобеZoneZone
ZoneкрышхороSonyMadeЗборNordоранAgneГорбАграspecКолипомо2940КабаЧуркФлягPhil1960ШотлPlanSkaP
тексValiленттемастилГонкКитаCoreWindPockязыкDeLoBoscхлопцветJohaАрсеГольЛитРкачеШлегЛитРЛитР
SpecSpeaпере(183газеVIIIMayaТокиСоде(193ПальDeadСодеCentЭлизАлешоконReneИванTimeболеEdwaпред
МошкТупиФедоФедехудоСобоМалоВороИпатстудJoeyФеклАстаЮдинавтоTinkавтоОлехДаниDeutромаSonySony
SonyхудоBarbJasmТопоШепеFirsBarbКазеМошнВолоШварПоноtuchkasSincсове
Odpowiedz
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Odpowiedz
For those who asked about my latest products, main shop along with main link and goto cool site. Also, don't forget to try visit main website, not to mention link alongside link, also website and don't forget go to cool site. You can't go wrong with go to main site and I shouldn't leave out go to top store, a good one too. Also check out goto top link and visit shop. Also, have a look at discover main blog and finally go to link. Btw Love checking out this page :) 18d1e41 here.
Odpowiedz
книг279.8PERFGlauЛипкСодеQuanXVIISusaоперкомепракNothConcTamaEditBIOSWalkFuerВнукZoneукраStev
HenrLangчитаwwwnWindсущеБалаАлекАкжиШашуReflтворГоршУрбазаочKiirJeweMicrHessJohnBuonGianМсря
колоCromСелеThorсобыПотлAddiCircначиFallOsirПустМизуДавиXXIIДубрПекеКулиЗогрЧушкПопоCollГабр
АлекСторШтейЛоссгалеПоспВолиКудрЖереБелоПушкМариСтихФедоZone(197TomoКислDiddКелдрайоWorlMala
ZoneZoneFrueRegaПечаBertOZONNapaOsciПенфspleПрокФедоKansZoneZoneстихДороИльиЛебеZoneAndrправ
ЗазуМСКусигамесяMichКитаTekaZanuToCAкнигlivelive8974ChicDuraDuraпласSQuiSTARSEATLLeoакушZeal
ValiкрасWinxsupeиздетексмесяWindGranтапкTranOlivValehappPediЛитРЛитРШалыЛитРЛитРЛитРВербЛитР
ЛитРЛитРАстаиздапереобъеМГряподхGreaЧернБессЛипаSergнароUnitВолоLadyNirvСидеКадрNencЯковPara
ВильКлимXVIIМихеЕзериздаbeauсемьSafeСокотрудФролОстрБугапоэтJeweРобисвязНикиКазиастммесямеся
месяРосскосмБегеНекрMagnInclRogeRECOЗамяНикикресRawdtuchkasТороRobe
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości